+420 602 344 953

Direct email

Kvalitní direct e-mailingová kampaň je nejvíce efektivní forma reklamy s cílem oslovit zákazníky s vaší nabídkou a to především díky přesnému výběru potenciálních zákazníků a zasílání reklamního sdělení přímo do e-mailu vašeho budoucího zákazníka.

Co získáte direct e-mailem?

  • Oslovíte nové zákazníky, díky naší databázi e-mailových kontaktů na firmy a soukromé osoby
  • Zvýšíte objem objednávek, pomocí nabídky, která zákazníka zaujme
  • Přesným zacílením reklamního e-mailu zvýšíme konverzní poměr
Názor specialisty:
„Direct e-mail je nástroj, který pokud se používá správně, dokáže mít pro firmu vynikající výsledky. Výhodou u direct e-mailu je 100% zacílení k cílové skupině zákazníků a tím získání velkého počtu konverzí.”
Veronika Hrubá, marketingový specialista
Chci e-mailingovou kampaň>>

Direct e-mail je využitelný ve všech oblastech podnikání. Umožňuje Vám zacílit pouze k Vašim potenciálním zákazníkům, které Vaše nabídka zajímá a vytvořit dojem, že nabídka je určená přímo pro konkrétního zákazníka.

Jak direct e-mail probíhá?


  • Pracujeme s vlastní databází firem a soukromých osob, které obesíláme Vašimi reklamními e-maily.
  • Vaši nabídku posíláme pouze k cílovým zákazníkům. Z naší databáze vybíráme podle oborů činností a kraje pouze ty, které Vaše nabídka skutečně zajímá.
  • Dodáte vlastní grafiku a text, kterým chcete zaujmout Vaše zákazníky a nabudit je k nákupu nebo využití služeb. Nemáte-li zkušenosti s tvorbou šablony, vytvoříme ji za Vás.
  • E-mailingovou kampaň rozešleme v požadovaném termínu a s nabídkou, na kterou zákazníci aktivně zareagují.
  • Poradíme Vám jak výsledky správně sledovat.

K direct e-mailu využíváme databáze firem a fyzických osob našeho partnerského projektu. Všechny e-mailové adresy mají schválení se zasíláním obchodního sdělení a Vaše reklamní sdělení je posíláno přímo ze serveru poskytovatele e-mailových adres.

S e-mailingem jsme již pomohli několika firmám. Podívejte, jakých výsledků dosáhli oni.