+420 602 344 953

Databáze jmen (4. a 5.pád)

Databáze oslovení je jmenný seznam obsahující 9000 příjmení mužského a ženského rodu vyskloňovaných ve 4. a 5 pádě. Databáze jmen Vám umožní používat ve Vaší komunikaci cíleného oslovení, což výrazně zvyšuje efektivitu e-mailingových či poštovních kampaní, přispívá k udržení si zákazníka nebo k budování vztahů s novými a stávajícími zákazníky.

Ručně vytvořený seznam jmen dodáváme v excelovském souboru pro snadnou editaci a použití při hromadném oslovení zákazníků.

Co získáte databází jmen?

  • Oslovíte efektivně a správně své zákazníky
  • Zvýšíte důvěryhodnost a pozornost konkrétního sdělení
  • Své klienty oslovíte správně a bez gramatických chyb
  • Získáte nástroj pro hromadné oslovení svých klientů
Názor specialisty:
„Použití personifikace pokládám za jeden z nejdůležitějších kroků u e-mailingové či poštovní kampaně. Oslovení zákazníka jménem nesmí chybět. Jistě uznáte, že i vy mnohem lépe reagujete na zprávy, ve kterých se odkazuje odesílatel přímo na Vás. Naopak zprávy s identickým obsahem Vás ruší a končí v koši. Oslovení nepodceňujte, vyplatí se to.”
Veronika Hrubá, marketingový specialista
Chci databázi jmen>>

Jak vám databáze oslovení usnadní přípravu cílených reklamních kampaní?

Zasílání personifikovaných hromadných e-mailů

Máte-li svůj seznam zákazníků, které pravidelně obesíláte obchodními sděleními, umožní Vám databáze oslovení vložit do svých e-mailů cílené oslovení např. „Vážený pane Nováku“.

Zasílání personifikovaných hromadných dopisů

I při zasílání dopisů, tiskových zpráv byste neměli zapomínat použít oslovení příjemce, pro koho je Vaše obchodní psaní určeno. V opačném případě Vás kampaň může stát mnoho času a peněz a to bez jakékoliv další reakce.

Zasílání personifikovaných hromadných SMS zpráv

Oslovení jmény použijte i v případě hromadného zasílání SMS zpráv. Vaše zpráva získá osobnější charakter. V opačném případě příjemci SMS zpráv velmi rychle rozpoznají zaslané obchodní sdělení a SMS zprávě nebudou věnovat dostatečnou pozornost.

Ukázka databáze oslovení v xls >>